credistar

Laenuettevõte, kes hakkas esimesena Eestis klientidele mikrolaene vormistama. Maksimaalne vastutus klientide ees ja läbipaistvad laenutingimused, mis eristuvad oma soodsuse poolest — just need on laenuettevõtte CreditStar töö põhimõtted.

Valinud selle ettevõtte laenulahendused, saab klient ise otsustada, kas kasutada krediidikontot osaliselt või tervenisti. Ta tasub intressi mitte kogu laenusummalt, vaid ainult selle kasutatud osalt, mis on väga kasulik ja mugav.

Selle krediidifirmaga koostöö tegemise eriomaduseks on krediidikonto kasutamiseks taotluse esitamise lihtsus. Taotlust on võimalik esitada, kui saadate telefoniga lihtsalt SMS-teate lühinumbrile 1715. See võimalus on kättesaadav vaid neile klientidele, kellel on juba avatud personaalne krediidikonto, kelle laenutaotlus on heaks kiidetud ja kelle konto on aktiivne.

Personaalne krediidikonto kuni 2000 eurot

Mida tuleb Credistar.ee laenutaotluse esitamiseks teha ?

Oluline on meeles pidada, et laenutaotlust krediidikonto kasutamiseks saavad esitada ainult vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud või Eesti elamisluba omavad inimesed, kes elavad Eesti territooriumil. Seejuures peab iga klient kohustuslikus korras läbima identifitseerimise ühes ID-punktidest.

Millise laenusummaga võib klient arvestada?

Kõigile laenufirma CreditStar klientidele antakse võimalus kasutada personaalset krediidikontot summas kuni 2000 eurot, seejuures ei tule neil maksta mis tahes komisjoni- ega teenustasusid, samuti saavad nad täiesti tasuta oma kontot kasutada.

Kui laenuvõtjal on kehtivad laenuvõlgnevused, keeldutakse talle krediidikonto avamisest. Samuti on ankeedi täitmisel oluline märkida ainult tõene informatsioon, kuna valeandmete esitamine võib olla põhjuseks laenu andmisest keeldumiseks.