omaraha

Laenuportaal Omaraha pakub erilist huvi mitte ainult laenuvõtjatele, vaid ka investoritele. See võimaldab esimestel võtta vajalikus summas laenu soodsatel tingimustel, teistel aga kenasti teenida nende laenude väljastamisel. Seega on portaali Omaraha peamiseks ülesandeks vahendustegevus laenuandja ja laenuvõtja vahel.

Laenud 50€ kuni 10 000€!

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

Kuidas laenata Omaraha?

Portaalis edukalt registreerumiseks ja reitingu saamiseks tuleb esitada minimaalne dokumendipakett. Siiski võib reiting osutuda ka madalamaks kui 600 palli, mistõttu muutub laenu saamine võimatuks. Reitingu tõstmiseks kuni 800 pallini tuleb esitada täiendavaid andmeid, näiteks viimase poolaasta pangakonto väljavõte.

Omadused Omaraha.ee

Selle portaali eripäraks on võimalus saada palju soodsamaid individuaalseid laenutingimusi juhul, kui kliendil on teatud summa investeerimiseks. Lisaks ei ole klient kohustatud vastu võtma esimest süsteemi poolt väljastatud laenupakkumist, vaid ta võib oma reitingut tõsta ja saada soodsamad tingimused.

Laenusumma, mille saamisega on võimalik selle teenuse puhul arvestada, jääb vahemikku 50 kuni 1500 eurot. Omaraha kodulehel on kättesaadav väga mugav laenukalkulaator, mis annab võimaluse momentaanselt näha igakuise makse summat, mille arvestamiseks piisab laenusumma ja laenuperioodi märkimisest.

Samuti on sellest portaalist võimalik laenu saada suuremas summas, kui teie omandis on auto, mida te võite tagatiseks anda. Ka viimase poolaasta pangakonto väljavõte on siinjuhul asjakohane. Kui valite selle teenuse, on oluline meeles pidada, et mida kõrgem on potentsiaalse laenuvõtja reiting, seda paremad on tema võimalused saada laenu maksimaalselt soodsatel tingimustel.