ferratum

Tegemist on küllaltki tuntud laenufirmaga, kusjuures mitte ainult Eesti territooriumil, vaid ka väljaspool seda. Ettevõte on spetsialiseerunud laenuvõtjatele krediidilimiitide väljastamisele, mis on hea alternatiiv mikrolaenudele.

Näiteks, kui vormistada FerratumBankis krediidiliin summale 1000 eurot, saab laenuvõtja algselt laenata 300 eurot, seejärel 400 eurot, seejärel veel 300 eurot. Intressi arvestatakse üksnes kasutatud laenu summalt, seetõttu ei maksa laenuvõtja krediidiliini korral üle.

Laenulimiit 1000 €, tagasimaksete kogusumma 1001€

FerratumBank.ee laenu andmise tingimused

Minimaalne makse, mida laenuvõtja peab iga kuu tasuma, on 8% laenusummast pluss intress, kuid see makse ei või olla väiksem kui 15 eurot. Krediidiliini ööpäevane intressimäär on 0,1239%. Kui klient on laenusumma tagastanud, on tal vajadusel võimalik uuesti krediidiliini kasutada. Uued kliendid saavad arvestada laenu saamisega summas kuni 1000 eurot, olemasolevad kliendid aga summas 1200 eurot.

Sellise laenuliigi huvitavaks eripäraks on see, et klient otsustab ise, kui pikaks tähtajaks laen vormistada.

Kuidas laenu taotleda?

Laenu on võimalik kiirelt ja lihtsasti taotleda FerratumBanki veebilehel. Selleks tuleb registreeruda ning täita taotlus, mis ei võta palju aega. Identifitseerida saab end lihtsasti ID-kaardi abil või mis tahes postkontoris. Niipea kui taotlus on heaks kiidetud, laekub raha laenuvõtjale 15 minuti jooksul.

Kes võib laenutaotlust esitada?

Laenutaotlust võivad esitada kõik Eesti territooriumil elavad ja sissekirjutust omavad alates 19-aastased inimesed. Tarbimislaenu vormistamisel peab laenuvõtja olema vähemalt 25 aasta vanune. Piirvanus, milleni on võimalik laenu vormistada, on 70 aastat. Seejuures on oluline mõista, et kehtivate võlgnevuste korral muude laenude osas lükkab FerratumBank laenutaotluse tagasi.