coop

Kuidas kiiresti mitmesugusteks vajadusteks väikelaenu saada? Piisab pöördumisest laenuportaali Säästukaart — nii on võimalik saada raha oma kõige kauem oodatud plaanide teostamiseks, olgu selleks auto ostmine, remondi lõpetamine, reisimine vm.

Laenu vormistamiseks ei pea te isiklikult kontorisse tulema, piisab laenutaotluse vormistamisest laenufirma kodulehel, valides kõik nõutavad parameetrid: laenuperioodi, laenusumma, soovitava kuumakse. Taotluse läbivaatamine toimub väga kiiresti, leping allkirjastatakse ID-kaardi abil, mis samuti ei võta palju aega

Teil on vajadus, meil on lahendus!

Millistele nõuetele peab laenuvõtja vastama, et laenu vormistada?

Esiteks peab ta omama igakuist sissetulekut suuruses 240 eurot. Mida suurem on sissetulek, seda suurem võimalus, et tema laenutaotlus kiidetakse heaks. Teiseks peab laenuvõtjal olema täitunud 21 eluaastat. Kolmas nõudmine on muude tähtaja ületanud ja kustutamata laenuvõlgnevuste puudumine. Viimaseks nõudmiseks on potentsiaalsel laenuvõtjal pangakonto olemasolu. Just sinna kontole kantaksegi raha üle.

Laenu tingimused

Laenufirma Säästukaart laenutingimustest rääkides tasub märkida, et klient võib vormistada laenutaotluse summale 300 kuni 3500 eurot. Iga kuu tasutakse haldustasu 0,90 eurot, laenu antakse perioodiks 6–48 kuud, intressimäär on 13,9% laenuvõlgnevusest. Täiendavalt maksab klient lepingu vormistamise tasu 2% lepingusummast, kuid mitte vähem kui 35 eurot.

Lisaks võimalusele saada laenu kiiresti ja lihtsalt, vormistades laenutaotluse online-režiimis, pakub Säästukaart veel üht väga huvitavat eelist — boonusprogrammi, mis võimaldab arveldada maksekaardi abil ja saada selle eest täiendavaid vahendeid.