moneyzen

Laenuportaal MoneyZen aitab teil kiirelt laenu saada summas 500 kuni 10 000 eurot tähtajaga alates 12 kuust kuni 7 aastani. Need vastastikused finantssuhted on tõesti innovaatilised, kuna toimuvad ilma vahendajateta. See võimaldab pooltel kokkuleppele jõuda veelgi kiiremini ja sõlmida tehinguid kõige kasulikumatel tingimustel.

Lihtne ja usaldusväärne finantsportaal rahaasjade korraldamiseks.

Turvalised ja kiired inimestevahelised tehingud.

Kuidas laenata MoneyZen ?

Laenu saamine MoneyZen teenuse abil on küllaltki lihtne, selleks tuleb vaid läbida kolm etappi:

  1. määrata laenuperiood ja –summa;
  2. täita lihtne ankeet, milleks ei kulu palju aega;
  3. laadida mõned dokumendid skaneeritud kujul otse portaali, täpsemalt: isikut tõendav dokument, konto väljavõte viimase poole aasta kohta ning elektri- või muu kommunaalteenuse arve hetke seisuga.

See ongi kõik. Niipea kui kõik nimetatud dokumendid on esitatud, antakse kasutajale reiting, ning just selle alusel hakataksegi edaspidi otsima investorite pakkumisi.

Oluline on mõista, et MoneyZen suhtub tõsiselt oma kohustustesse laenusuhte iga poole ees, seetõttu kontrollitakse väga põhjalikult potentsiaalse laenuvõtja esitatud andmeid. Juhul kui ilmneb, et kliendil on kehtiv võlgnevus või ta on esitanud valeinformatsiooni, langevad sellise kliendi laenusaamise võimalused nullini.

Erandlikel juhtudel võib osutuda vajalikuks, et klienti käendaks kolmas isik.

Rääkides sellest, kui kasulik on laenu saamiseks pöörduda portaali MoneyZen, tuleb esmajärjekorras mainida taotluse esitamise lihtsust, pooltevaheliste ülekannete operatiivsust, kliendi võimalust valida oma võimaluste ja vajadustega kõige paremini sobivat laenu, samuti maksimaalset mugavust ja võimalust saada konsultatsiooni finantsportaali töötajatelt.