bestcredit

Mis võiks olla veel parem kui saada raha oma eesmärkide ja ammuste soovide täitmiseks? Ainult võimalus valida ise peamised laenutingimused! Koos laenuettevõttega Bestcredit on see saanud võimalikuks. Tänu kodulehel olevale väga mugavale ja näitlikule laenukalkulaatorile saate kiiresti valida vajaliku laenusumma ja –tähtaja, ning seejärel näete igakuist makset, mida teil tuleb tasuda. Pärast selle kõrvutamist oma finantsvõimalustega jääb teil üle vaid klõpsata nupule „Esita taotlus“, siis läbida identifitseerimine ja täita ankeet laenu saamiseks.

Bestcredit.ee tingimused

Te saate esitada laenutaotlust ööpäevaringselt. Ka hilisööl. Tuleb vaid meeles pidada, et laenu saamine on võimatu, kui teil on tähtaja ületanud võlgnevus või kehtivad laenud muus laenufirmas; samuti on see võimatu juhul, kui teil on ebapiisav püsiv sissetulek või see puudub üldse. Potentsiaalne laenuvõtja saab esitada taotlust lisaks veebilehele ka mobiilirakenduse kaudu, mis on väga mugav ja niisama kiire.

Laenusumma, millega klient võib arvestada, on 200 kuni 5000 eurot, maksimaalne laenuperiood — 5 aastat. Lisaks sellele pakub laenuettevõte ainult püsiklientidele suurepärast võimalust vormistada täiendavat laenu ja ka leppida kokku individuaalsed laenutingimused.

Bestcredit laenu eelised:

  1. puudub tasu lepingu vormistamise ja laenu teenindamise eest;
  2. maksegraafiku olemasolu võimaldab enne laenutaotluse vormistamist näitlikult hinnata oma vajadusi ja võimalusi;
  3. puuduvad varjatud maksed ja komisjonitasud;
  4. kiirlaenude puhul ei ole tagatise andmine ega käendajate leidmine vajalik.