laen ee

Laenukontor Laen.ee pakub oma klientidele mitut liiki laene. Nende seast ühe väljavalimine sõltub laenu eesmärgist ja vajalikust laenusummast, samuti potentsiaalse laenuvõtja finantsvõimalustest.

1000€ 1 aastaks kuumaksega vaid 95€ kuus

Milliseid laenuliike laenuettevõte pakub?

Tarbimislaen

Jooksvate ja olmekulude tasumiseks sobib klientidele kõige paremini tarbimislaen, mille intressimäär on 20% aastas. See võimaldab vormistada laenu summas 500 kuni 5000 eurot ilma tagatise ja käenduseta, seejuures võib laenuperiood olla 3-st kuni 60 kuuni. Selle laenu taotlus vaadatakse läbi kõigest 1 päeva jooksul ning taotlemine ei võta üle 10 minuti aega.

Käenduslaen

Laenu summas kuni 7500 eurot saab vormistada käenduslaenu raames. Selle laenu puhul on vajalik vähemalt ühe käendaja olemasolu. Laenutaotluse heakskiitmise korral kutsutakse laenuvõtja ja käendaja lepingu allkirjastamiseks kontorisse. Käenduslaenu minimaalne summa on 500 eurot, laenuperiood 3–60 kuud. Laenutaotluse heakskiitmiseks peab füüsilisel isikul olema püsiv tuluallikas.

Laen kinnisvara tagatisel

Laen kinnisvara tagatisel antakse kuni 15 aastaks, baasintressimäär on alates 9% aastas, vajadusel võib laenuorganisatsioon pakkuda laenuvõtjale laenupuhkust kuni 12 kuuks. Minimaalne laenusumma kinnisvara tagatisel on 1000 eurot. Maksimaalne laenusumma sõltub hüpoteegi eseme turuväärtusest ja moodustab sellest 80%.

Kiirlaen

Kui klient vajab kuni 1000 euro suurust summat ja tal ei ole aega laenu pikaajaliseks kooskõlastamiseks, sobib talle kiirlaen. Intressi tasutakse selle aja eest, mil laenuvõtja laenu kasutab.