hupoteklaen

Hüpoteeklaenu ja kinnisvara tagatisel laenu võtmine on väga vastutusrikas samm, seetõttu on oluline enne sellise laenu vormistamist kaaluda kõiki poolt- ja vastuargumente, võrrelda tagatislaenu andmise tingimusi eri laenukontorites. Samas on võimalik ka vältida kõige selle tegemist ja lihtsalt langetada oma valik laenule turuliidrilt, milleks on ettevõte Hüpoteeklaen.

Ilmselt parimad laenutingimused

Laen kinnisvara tagatisel  summas 2000 kuni 200 000

Hüpoteeklaen.ee laenu tingimused:

See laenufirma pakub oma klientidele kõige soodsamaid laenutingimusi, peamisteks eelisteks temaga koos töötamisel võib lugeda:

  1. paindlikke laenutingimusi ja võimalust kokku leppida individuaalsetes tingimustes;
  2. tasuta konsultatsioone ja abi mis tahes tekkinud küsimustes.
  3. maksimaalne mugavus — laenutaotlust saab esitada Hüpoteeklaenu kodulehel online-režiimis;
  4. taotluse täitmine on lihtne — te ei pea märkima mingeid liigseid andmeid;
  5. identifitseerimine on lihtne — see teostatakse kiiresti ja kõigest üks kord.

Hüpoteeklaen.ee laenud

Finantsorganisatsiooni Hüpoteeklaen peamisteks laenutoodeteks on laen kinnisvara tagatisel, mida antakse eraisikutele summas 2000 kuni 200 000 eurot ning mille saamiseks on kohustuslik tagatise — maja, korteri või maa — olemasolu; samuti hüpoteeklaen. Viimast väljastatakse juriidilistele isikutele summas 2000 kuni 500 000 eurot.

Lisaks on ettevõte alati valmis läbi vaatama väikelaenu taotlusi, mida on võimalik vormistada Hüpoteeklaenu kodulehel ning kõik dokumentide skaneeritud koopiad saata e-posti teel.

Pärast laenutaotluse heakskiitmist antakse raha kliendile üle talle kõige mugavamal viisil — kas sularahas või pangaülekandega kontole, mis oli märgitud taotluse vormistamisel. Ettevõtte veel üheks teenuseks on laenuvõlgnevuse refinantseerimine — kui võtta sellel eesmärgil soodsamatel tingimustel laenu, avaneb tänu sellele suurepärane võimalus kustutada võlgnevus teises pangas.