admin Kommentaare pole

Ekspressraha.ee

Laenuettevõte Ekspressraha spetsialiseerub tarbimislaenu teenuste osutamisele, pakkudes oma klientidele tõeliselt soodsaid laenutingimusi: madalat intressi, paindlikke laenutingimusi, võimalust saada ekspresslaenu ja muid laene kiirelt ning ilma tohutu hulga dokumentide esitamiseta.

Teil tasub pöörduda Ekspressraha poole juhul, kui olete huvitatud kiirlaenu võtmisest. Tagatiseta laenu eelis on ilmselge — te ei pea mitte mingisugust vara pantima, seejuures on taotluse läbivaatamise aeg lühem kui muude laenude puhul.

Kui teil on vaja sooritada suuremat ostu, näiteks soetada olmetehnikat või mööblit, on laenufirma valmis teile pakkuma soodsatel tingimustel tarbimislaenu.

Laenulimiit 900 €, tagasimaksete kogusumma 909 €

Uuele kliendile soodne laen

Soodsad laenutingimused Ekspressraha.ee

Ekspressraha annab kiirlaenu perioodiks 15 kuni 360 päeva ja summas 50 kuni 900 eurot.

Tarbimislaen võimaldab klientidel arvestada summaga 900 kuni 2000 eurot, laenuperiood on sellisel juhul 180 kuni 720 ööpäeva. Kusjuures vajadusel tuleb laenufirma alati oma klientidele vastu ja võib kokku leppida spetsiaalsed laenutingimused.

Kuidas laenu taotleda?

Hakatuseks peab potentsiaalne laenaja selleks, et tal oleks võimalik laenu saamisega arvestada, sooritama lihtsa registreerimise ettevõtte kodulehel. Seejärel esitatakse laenutaotlus lihtsa nupulevajutusega online-reziimis. Pärast seda tuleb täita ankeet ja märkida sinna kõik andmed oma finantsseisundi kohta.

Kõik Ekspressraha uued kliendid peavad kohustuslikus korras läbima esmase identifitseerimise laenufirma kontoris või riigi mis tahes postkontoris. See protseduur on kohustuslik ja viiakse läbi vaid üks kord, pärast selle sooritamist kooskõlastatakse edasised laenutaotlused ilma identifitseerimiseta. Samuti märgib klient pangakonto numbri ning kui laenutaotlus kiidetakse heaks, laekub raha sellele kontole 15 minuti jooksul.

admin Kommentaare pole

Bigbank.ee

bigbank

Meelelahutus, hobid, haridus, remont või ootamatute kulude katmine — olukordi, kus vajate väikelaenu, võib ette tulla väga palju, kuid alati on teid nõus aitama usaldusväärne laenuandja BigBank.

BigBank pakub võimalust vormistada väikelaenu summas 500 kuni 10 000 eurot tähtajaga 12 kuni 60 kuud ja intressimääraga alates 9,9%. Kõik laenutingimused, välja arvatud intressimäära, valib laenuvõtja. Seda on võimalik teha kiiresti ja lihtsalt, kasutades selleks laenufirma kodulehel olevat laenukalkulaatorit.

Meie väikelaenude intressid on ühed Eesti madalaimad

 alates 9,9% aastas laenujäägilt.

Laenufirmas BigBank.ee laenu vormistamise muud eelised:

 1. püsiklientide jaoks korraldatakse kampaaniaid ja eripakkumisi. Muu hulgas vormistades laenu enne 31. jaanuari, ei maksa kliendid lepingu vormistamise tasu;
 2. puudub pikk ooteaeg — otsus laenu väljastamise kohta saabub päeva jooksul;
 3. laenufirma laitmatu maine garanteerib kõigi laenutingimuste aususe ja läbipaistvuse;
 4. võimalus saada raha mugaval viisil — kas kontole või sularahas laenufirma kontoris;
 5. võimalus ise otsustada, millise tähtajaga ja kui suures summas laenu vormistada.

Selleks et saaks arvestada laenu saamisega, peab potentsiaalne laenuvõtja vastama järgmistele nõudmistele:

 1. olema Eesti kodanik või omama Eesti elamisluba;
 2. laenuvõtja vanus peab olema vähemalt 22 aastat;
 3. laenu puhul alates 7000 eurost ja enam võib vaja minna käendajat;
 4. kindlasti tuleb läbida identifitseerimine ja esitada isikut tõendava dokumendi koopia, samuti ühes riigi pankadest avatud konto väljavõte.

Vastus kliendi laenutaotlusele saabub reeglina väga kiiresti — kõigest mõne minuti jooksul. Lepingut on samuti mugav allkirjastada ID-kaardi abil.

 

admin Kommentaare pole

Eestihoius.ee

eestihoius

Hoiu-laenuühistu osutab eraklientidele laenu andmise teenuseid. Nüüd ei pea te muretsema, kust leida raha remondi tegemiseks, olmetehnika ostmiseks ja muudeks vajadusteks.

Ettevõte annab laenu kinnisvara tagatisel, ning seda ka elamu ostmiseks. See annab igale inimesele võimaluse teostada oma kauaaegne unistus — saada oma isikliku korteri või maja omanikuks.

Kodulaen kuni 150 000 eurot

Intressimäär on alates 9% aastas, tähtajaga 1 kuni 15 aastat.

Laenu tingimused

Eestihoius annab laenu kinnisvara ostuks tähtajaga 1 kuni 15 aastat, laenusumma moodustab 70% soetatava kinnisvara hinnangulisest maksumusest, kuid mitte üle 150 000 euro. Intressimäär on alates 9% aastas.

Selleks et oleks võimalik laenu saada, peab klient olema ühistu liige ja omama püsivat tuluallikat, mille suurus peab olema piisav igakuiste laenumaksete tasumiseks. Lisaks tuleb tuluallika olemasolu kohustuslikus korras tõendada pangakonto väljavõttega viimase 6 kuu kohta.

Taotluse esitamine

Taotluse esitamine on veebilehel väga kerge. Esimeses etapis tuleb tutvuda laenutingimustega, pärast seda kasutada laenukalkulaatorit arvestuste tegemiseks. Teises etapis esitatakse laenutaotlus. Selleks tuleb täita veebilehel olev spetsiaalne elektrooniline vorm. Taotluse juurde on vaja lisada pangakonto väljavõte viimase poolaasta kohta. Kui laenu osas on ette nähtud käendaja olemasolu, nõutakse analoogilist dokumenti ka temalt. Taotlus saadetakse läbivaatamisele, milleks kulub 1–3 päeva.

Et omada võimalust saada laenu, tuleb astuda Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu liikmeks. Selleks on vaja esitada liikmeks astumise taotlus, samuti tasuda liikmemaks 6 eurot, lisaks sissemaks põhikirjajärgsesse kapitali — 30 eurot.

Ühistus laenu vormistamise eelised:

 1. kiire läbivaatamisprotsessi tõttu ei tule teil otsust laenu andmise kohta kaua oodata;
 2. soodsad laenutingimused, mis on kättesaadavad igaühele;
 3. lai valik laenuprogramme;
 4. võimalus laenu ennetähtaegselt kustutada ilma trahvisanktsioonideta.
admin Kommentaare pole

Hüpoteeklaen.ee

hupoteklaen

Hüpoteeklaenu ja kinnisvara tagatisel laenu võtmine on väga vastutusrikas samm, seetõttu on oluline enne sellise laenu vormistamist kaaluda kõiki poolt- ja vastuargumente, võrrelda tagatislaenu andmise tingimusi eri laenukontorites. Samas on võimalik ka vältida kõige selle tegemist ja lihtsalt langetada oma valik laenule turuliidrilt, milleks on ettevõte Hüpoteeklaen.

Ilmselt parimad laenutingimused

Laen kinnisvara tagatisel  summas 2000 kuni 200 000

Hüpoteeklaen.ee laenu tingimused:

See laenufirma pakub oma klientidele kõige soodsamaid laenutingimusi, peamisteks eelisteks temaga koos töötamisel võib lugeda:

 1. paindlikke laenutingimusi ja võimalust kokku leppida individuaalsetes tingimustes;
 2. tasuta konsultatsioone ja abi mis tahes tekkinud küsimustes.
 3. maksimaalne mugavus — laenutaotlust saab esitada Hüpoteeklaenu kodulehel online-režiimis;
 4. taotluse täitmine on lihtne — te ei pea märkima mingeid liigseid andmeid;
 5. identifitseerimine on lihtne — see teostatakse kiiresti ja kõigest üks kord.

Hüpoteeklaen.ee laenud

Finantsorganisatsiooni Hüpoteeklaen peamisteks laenutoodeteks on laen kinnisvara tagatisel, mida antakse eraisikutele summas 2000 kuni 200 000 eurot ning mille saamiseks on kohustuslik tagatise — maja, korteri või maa — olemasolu; samuti hüpoteeklaen. Viimast väljastatakse juriidilistele isikutele summas 2000 kuni 500 000 eurot.

Lisaks on ettevõte alati valmis läbi vaatama väikelaenu taotlusi, mida on võimalik vormistada Hüpoteeklaenu kodulehel ning kõik dokumentide skaneeritud koopiad saata e-posti teel.

Pärast laenutaotluse heakskiitmist antakse raha kliendile üle talle kõige mugavamal viisil — kas sularahas või pangaülekandega kontole, mis oli märgitud taotluse vormistamisel. Ettevõtte veel üheks teenuseks on laenuvõlgnevuse refinantseerimine — kui võtta sellel eesmärgil soodsamatel tingimustel laenu, avaneb tänu sellele suurepärane võimalus kustutada võlgnevus teises pangas.

admin Kommentaare pole

Mogo.ee

mogo

MOGO on unikaalne teenus, mis võimaldab klientidel saada kiirlaenu juhul, kui neil on auto. Teiste sõnadega, selle teenusega on võimalik saada märksa suuremat laenusummat kui tavalise kiirlaenu puhul, seejuures ei võeta kliendi transpordivahendit panti.

Laen kuni 90% sinu auto väärtusest

Pakkumine 30 minutiga

MOGO laenutingimused

MOGO laenutingimused on piisavad, et tekitada lojaalsust:

 1. laenuperiood mitte enam kui 72 kuud;
 2. laenusumma 500 kuni 10 000 eurot;
 3. laenu väljastamine toimub auto tagatisel, mis jääb aga isegi võlgnevuse olemasolul selle omaniku valdusesse;
 4. laenusumma sõltub auto turuväärtusest, kuid mitte rohkem kui 90% sellest.

MOGO teenuse kasutamise eelised:

 1. püsiklientidega on võimalik kokku leppida individuaalsed laenutingimused;
 2. võimalus ise otsustada, milliseks tähtajaks ja millisele summale laen vormistada;
 3. maksimaalne mugavus — laenutaotlus esitatakse veebilehe kaudu online-režiimis;
 4. võimalus laen ennetähtaegselt kustutada ilma trahvisanktsioonideta;
 5. kõigi laenutaotluste väga operatiivne läbivaatamine. Vaatamata sellele, et laen väljastatakse tagatise alusel, kulub taotluse läbivaatamiseks mitte enam kui 30 minutit.

Samuti saab iga soovija MOGO kodulehel tutvuda auto müüki puudutava informatsiooniga, kui ta on saanud auto ostmiseks laenu.

Enne laenusaajale konkreetsete laenutingimuste pakkumist hinnatakse põhjalikult transpordivahendi turuväärtust.

Sellelt organisatsioonilt laenu saamiseks tuleb vastata peamistele nõudmistele:

 1. laenuvõtja vanus vähemalt 18 aastat;
 2. esitada Eesti Vabariigi pass või isikut tõendav dokument;
 3. kehtivate laenude või tähtaja ületanud võlgnevuste puudumine.
admin Kommentaare pole

Omaraha.ee

omaraha

Laenuportaal Omaraha pakub erilist huvi mitte ainult laenuvõtjatele, vaid ka investoritele. See võimaldab esimestel võtta vajalikus summas laenu soodsatel tingimustel, teistel aga kenasti teenida nende laenude väljastamisel. Seega on portaali Omaraha peamiseks ülesandeks vahendustegevus laenuandja ja laenuvõtja vahel.

Laenud 50€ kuni 10 000€!

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

Kuidas laenata Omaraha?

Portaalis edukalt registreerumiseks ja reitingu saamiseks tuleb esitada minimaalne dokumendipakett. Siiski võib reiting osutuda ka madalamaks kui 600 palli, mistõttu muutub laenu saamine võimatuks. Reitingu tõstmiseks kuni 800 pallini tuleb esitada täiendavaid andmeid, näiteks viimase poolaasta pangakonto väljavõte.

Omadused Omaraha.ee

Selle portaali eripäraks on võimalus saada palju soodsamaid individuaalseid laenutingimusi juhul, kui kliendil on teatud summa investeerimiseks. Lisaks ei ole klient kohustatud vastu võtma esimest süsteemi poolt väljastatud laenupakkumist, vaid ta võib oma reitingut tõsta ja saada soodsamad tingimused.

Laenusumma, mille saamisega on võimalik selle teenuse puhul arvestada, jääb vahemikku 50 kuni 1500 eurot. Omaraha kodulehel on kättesaadav väga mugav laenukalkulaator, mis annab võimaluse momentaanselt näha igakuise makse summat, mille arvestamiseks piisab laenusumma ja laenuperioodi märkimisest.

Samuti on sellest portaalist võimalik laenu saada suuremas summas, kui teie omandis on auto, mida te võite tagatiseks anda. Ka viimase poolaasta pangakonto väljavõte on siinjuhul asjakohane. Kui valite selle teenuse, on oluline meeles pidada, et mida kõrgem on potentsiaalse laenuvõtja reiting, seda paremad on tema võimalused saada laenu maksimaalselt soodsatel tingimustel.

admin Kommentaare pole

MoneyZen.ee

moneyzen

Laenuportaal MoneyZen aitab teil kiirelt laenu saada summas 500 kuni 10 000 eurot tähtajaga alates 12 kuust kuni 7 aastani. Need vastastikused finantssuhted on tõesti innovaatilised, kuna toimuvad ilma vahendajateta. See võimaldab pooltel kokkuleppele jõuda veelgi kiiremini ja sõlmida tehinguid kõige kasulikumatel tingimustel.

Lihtne ja usaldusväärne finantsportaal rahaasjade korraldamiseks.

Turvalised ja kiired inimestevahelised tehingud.

Kuidas laenata MoneyZen ?

Laenu saamine MoneyZen teenuse abil on küllaltki lihtne, selleks tuleb vaid läbida kolm etappi:

 1. määrata laenuperiood ja –summa;
 2. täita lihtne ankeet, milleks ei kulu palju aega;
 3. laadida mõned dokumendid skaneeritud kujul otse portaali, täpsemalt: isikut tõendav dokument, konto väljavõte viimase poole aasta kohta ning elektri- või muu kommunaalteenuse arve hetke seisuga.

See ongi kõik. Niipea kui kõik nimetatud dokumendid on esitatud, antakse kasutajale reiting, ning just selle alusel hakataksegi edaspidi otsima investorite pakkumisi.

Oluline on mõista, et MoneyZen suhtub tõsiselt oma kohustustesse laenusuhte iga poole ees, seetõttu kontrollitakse väga põhjalikult potentsiaalse laenuvõtja esitatud andmeid. Juhul kui ilmneb, et kliendil on kehtiv võlgnevus või ta on esitanud valeinformatsiooni, langevad sellise kliendi laenusaamise võimalused nullini.

Erandlikel juhtudel võib osutuda vajalikuks, et klienti käendaks kolmas isik.

Rääkides sellest, kui kasulik on laenu saamiseks pöörduda portaali MoneyZen, tuleb esmajärjekorras mainida taotluse esitamise lihtsust, pooltevaheliste ülekannete operatiivsust, kliendi võimalust valida oma võimaluste ja vajadustega kõige paremini sobivat laenu, samuti maksimaalset mugavust ja võimalust saada konsultatsiooni finantsportaali töötajatelt.

admin Kommentaare pole

Bondora.ee

bondora

Tihti peavad kliendid laenutaotluse heakskiitmist ootama mitu tundi või isegi terve päeva. Nõustuge, see on liiast. Aga kui laenu andmisest keeldutakse? Siis on parem pöörduda laenufirmasse Bondora.

Miks just Bondora?

 

Kui taotlete laenu sellest laenuportaalist, võite olla kindel, et laenutaotluse läbivaatamine toimub väga kiiresti. Vähemasti palju kiiremini kui mis tahes pangas. See sai võimalikuks tänu spetsiaalsele potentsiaalse laenuvõtja hindamise skeemile, mis võimaldab veelgi kiiremini anda hinnangut kõigi tähtsamate kriteeriumite põhjal, samuti online-tehnoloogiale, mille abil saab klient momentaanselt just talle sobiva laenupakkumise.

Laenufirma on alati olnud ja jääb ausaks kõigi oma klientide vastu, seetõttu ei tule teil Bondoras avastada, et eksisteerivad mis tahes varjatud maksed ja komisjonitasud. Te arvutate teile vajaliku laenusumma välja laenukalkulaatoril, pärast mida teate täpselt, millist summat peate igakuiselt tasuma. Kõik on lihtne ja selge.

Bondora.ee tingimused

Lisaks ei ütle laenufirma ära kehtivate laenudega klientidele, vaid pakub nende refinantseerimist. Ja loomulikult ei saa mainimata jätta küllaltki atraktiivseid laenutingimusi, mida saab iga Bondora klient.

 • Intressimäär alates kõigest 13% aastas
 • Laenutaotluse vormistamine on maksimaalselt kiire — see valmib kõigest 5 minutiga!
 • Laenuperiood on kuni 5 aastat
 • Laenusumma on 500 kuni 10 000 eurot, summa valib klient ise
 • Puuduvad täiendavad komisjonitasud ja trahvid laenuvõlgnevuse ennetähtaegse kustutamise eest
 • Laenu taotlemine on väga mugav: ei ole vaja kuhugi sõita, piisab veebilehe või rakenduse kasutamisest oma nutitelefonis
admin Kommentaare pole

Bestcredit.ee

bestcredit

Mis võiks olla veel parem kui saada raha oma eesmärkide ja ammuste soovide täitmiseks? Ainult võimalus valida ise peamised laenutingimused! Koos laenuettevõttega Bestcredit on see saanud võimalikuks. Tänu kodulehel olevale väga mugavale ja näitlikule laenukalkulaatorile saate kiiresti valida vajaliku laenusumma ja –tähtaja, ning seejärel näete igakuist makset, mida teil tuleb tasuda. Pärast selle kõrvutamist oma finantsvõimalustega jääb teil üle vaid klõpsata nupule „Esita taotlus“, siis läbida identifitseerimine ja täita ankeet laenu saamiseks.

Bestcredit.ee tingimused

Te saate esitada laenutaotlust ööpäevaringselt. Ka hilisööl. Tuleb vaid meeles pidada, et laenu saamine on võimatu, kui teil on tähtaja ületanud võlgnevus või kehtivad laenud muus laenufirmas; samuti on see võimatu juhul, kui teil on ebapiisav püsiv sissetulek või see puudub üldse. Potentsiaalne laenuvõtja saab esitada taotlust lisaks veebilehele ka mobiilirakenduse kaudu, mis on väga mugav ja niisama kiire.

Laenusumma, millega klient võib arvestada, on 200 kuni 5000 eurot, maksimaalne laenuperiood — 5 aastat. Lisaks sellele pakub laenuettevõte ainult püsiklientidele suurepärast võimalust vormistada täiendavat laenu ja ka leppida kokku individuaalsed laenutingimused.

Bestcredit laenu eelised:

 1. puudub tasu lepingu vormistamise ja laenu teenindamise eest;
 2. maksegraafiku olemasolu võimaldab enne laenutaotluse vormistamist näitlikult hinnata oma vajadusi ja võimalusi;
 3. puuduvad varjatud maksed ja komisjonitasud;
 4. kiirlaenude puhul ei ole tagatise andmine ega käendajate leidmine vajalik.
admin Kommentaare pole

Coop Säästukaart

coop

Kuidas kiiresti mitmesugusteks vajadusteks väikelaenu saada? Piisab pöördumisest laenuportaali Säästukaart — nii on võimalik saada raha oma kõige kauem oodatud plaanide teostamiseks, olgu selleks auto ostmine, remondi lõpetamine, reisimine vm.

Laenu vormistamiseks ei pea te isiklikult kontorisse tulema, piisab laenutaotluse vormistamisest laenufirma kodulehel, valides kõik nõutavad parameetrid: laenuperioodi, laenusumma, soovitava kuumakse. Taotluse läbivaatamine toimub väga kiiresti, leping allkirjastatakse ID-kaardi abil, mis samuti ei võta palju aega

Teil on vajadus, meil on lahendus!

Millistele nõuetele peab laenuvõtja vastama, et laenu vormistada?

Esiteks peab ta omama igakuist sissetulekut suuruses 240 eurot. Mida suurem on sissetulek, seda suurem võimalus, et tema laenutaotlus kiidetakse heaks. Teiseks peab laenuvõtjal olema täitunud 21 eluaastat. Kolmas nõudmine on muude tähtaja ületanud ja kustutamata laenuvõlgnevuste puudumine. Viimaseks nõudmiseks on potentsiaalsel laenuvõtjal pangakonto olemasolu. Just sinna kontole kantaksegi raha üle.

Laenu tingimused

Laenufirma Säästukaart laenutingimustest rääkides tasub märkida, et klient võib vormistada laenutaotluse summale 300 kuni 3500 eurot. Iga kuu tasutakse haldustasu 0,90 eurot, laenu antakse perioodiks 6–48 kuud, intressimäär on 13,9% laenuvõlgnevusest. Täiendavalt maksab klient lepingu vormistamise tasu 2% lepingusummast, kuid mitte vähem kui 35 eurot.

Lisaks võimalusele saada laenu kiiresti ja lihtsalt, vormistades laenutaotluse online-režiimis, pakub Säästukaart veel üht väga huvitavat eelist — boonusprogrammi, mis võimaldab arveldada maksekaardi abil ja saada selle eest täiendavaid vahendeid.

admin Kommentaare pole

Krediidipank Sihtlaen

sihtlaen

Mis iganes eesmärkidel te raha ka ei vajaks, Krediidipank on alati nõus teile laenu andma kõige soodsamatel tingimustel ja intressimääraga alates kõigest 12,9% aastas. Laenu antakse kuni 5 aastaks, seejuures valib laenuvõtja ise kõige sobivama laenuperioodi.

Laenufirma pakub laenu, lähtudes vastutustundliku laenamise põhimõttest. Seetõttu ei saa kaugeltki mitte iga inimene siit laenu, kuid kui te vastate laenuvõtjatele kehtivatele peamistele tingimustele — teil on Eesti kodakondsus või elamisluba; te olete 21 kuni 75 aastat vana; teil on püsiv sissetulek vähemalt 280 eurot kuus, millest piisab nii laenu kui intressi tasumiseks; samuti ei ole teil kehtivaid laenuvõlgnevusi — on teil kõik võimalused saada vajalik summa oma mis tahes eesmärkide teostamiseks.

Kiire tagatiseta pangalaen kuni 10 000

Благонадежный банковский заём

Krediidipanga laenutingimused on tõesti soodsad:

 1. kinnisvara tagatiseks andmine ei ole kohustuslik;
 2. laenuperiood — 6 kuni 60 kuud;
 3. fikseeritud intressimäär 12,9–24,9% laenuvõlgnevusest;
 4. igakuine makse lepingu haldamise eest kõigest 0,9 eurost;
 5. summa, mille laenuvõtja tasub lepingu sõlmimise eest — 2% laenusummast, kuid mitte vähem kui 35 eurot.

Selles ettevõttes laenu vormistamise eeliste hulka kuulub:

 1. maksimaalne mugavus — laenutaotlus esitatakse online-režiimis Krediidipanga kodulehel;
 2. laenupuhkuse vormistamise võimalus;
 3. tasuta konsultatsioonid ja abi mis tahes tekkinud küsimustes;
 4. lai laenuprogrammide valik.

Tänu laenufirma kodulehel olevale laenukalkulaatorile saab klient iseseisvalt arvutada igakuise laenumakse summa, sisestades laenu peamised parameetrid — laenusumma ja laenuperioodi.

admin Kommentaare pole

TFBank.ee

tfbank

Kuidas Eestis kiiresti 500 kuni 8500 eurot laenu saada? Te võite pöörduda mõnda kahtlasesse firmasse ja maksta iga kuu mõnisada eurot üle, või võite teha lihtsamalt ja õigemini, vormistades laenutaotluse laenuettevõttes TFBank.

MÕISTLIKUD LAENUD - MÕISTLIKELE INIMESTELE

Laenutingimused on väga lihtsad ja selgesti mõistetavad:

 1. nominaalne intressimäär alates 12,90% ;
 2. laenulepingu sõlmimise tasu — 5% (min 75 eurot);
 3. laenuperiood — 12 kuni 84 kuud;
 4. igakuine teenustasu — 2,90 eurot;
 5. puuduvad varjatud komisjonitasud ja maksed.

Raha laekub kliendi kontole 1–2 päeva jooksul pärast laenutaotluse heakskiitmist ja lepingu allkirjastamist. Leping allkirjastatakse kaugteel ID-kaardi abil.

Iga kuu tasub laenuvõtja ühe ja sama maksesumma (annuiteet). Laenufirma ei võta mis tahes täiendavat tasu võlgnevuse ennetähtaegse tasumise korral.

Laenufirmaga TFBank koostöö tegemise täiendavad eelised:

 1. laenutaotluse operatiivne läbivaatamine;
 2. soodsad intressimäärad, tänu millele ei maksa kliendid laenu eest üle;
 3. paindlikud laenutingimused ja individuaalsete tingimuste kooskõlastamise võimalus;
 4. laenupuhkuse vormistamise võimalus;
 5. laenutaotluse täitmise lihtsus — teil ei tule märkida sinna mis tahes liigseid andmeid.

Nõudmised laenuvõtjatele on samuti lihtsad ja selgesti mõistetavad:

 1. vanus — 18 kuni 75 aastat,
 2. püsiva tuluallika olemasolu,
 3. identifitseerimise kohustuslik läbimine,
 4. teistes laenufirmades laenuvõlgnevuste puudumine,
 5. Eesti kodakondsus või elamisluba.
admin Kommentaare pole

Inbank.ee

inbank

Kiirlaen võimaldab teil saada kuni 1000 eurot kiiresti ja ilma maksevõimet kinnitavate liigsete dokumentide esitamiseta. Siiski jääb väga sageli sellest summast jooksvate ülesannete lahendamiseks väheks, mistõttu on mõttekas pöörduda laenuettevõttesse Inbank väikelaenu vormistamiseks.

Miks on Inbank.ee väikelaen nii populaarne?

 • Esiteks annab see võimaluse vormistada laenu suure summa peale — lausa kuni 10 000 eurot.
 • Teiseks, laenuperiood on 6 kuni 60 kuud, mis on väga mugav.
 • Ning viimaks, laenutingimused on selles laenufirmas nii soodsad, et oleks patt neid mitte kasutada!

Intressimäär on alates 12,9% aastas, laenutaotluse läbivaatamine ei kesta kauem kui üks minut!

Laenutaotluse vormistamine on küllaltki lihtne laenufirma veebilehel ID-kaardi või panga mobiil-ID kaudu.

Intressimäär on alates 12,9% aastas

laenutaotluse läbivaatamine ei kesta kauem kui üks minut!

 

Inbank.ee laenu eelised:

 1. võimalus saada kiiresti vajalik rahasumma mis tahes vajadusteks;
 2. võimalus kustutada laen ennetähtaegselt ilma trahvisanktsioonideta;
 3. võimalik laenu kasutada vaid siis, kui selleks on vajadus;
 4. operatiivne laenu laekumine. Kõigest 15 minutit pärast laenutaotluse heakskiitmist on raha juba teie kontol!
 5. laenutaotluse kiire läbivaatamise protsess.

Kohe pärast laenutaotluse heakskiitmist saab laenuvõtja lepingu allkirjastada oma ID-kaardi abil. Lisaks on võimalik lepingut sõlmida, kui pöörduda isiklikult ühte laenufirma kontoritest.

Inbankis laenu vormistamiseks summas 300 kuni 10 000 eurot ei pea te andma tagatiseks kinnisvara, mis on samuti üheks eeliseks selle laenufirmaga koostöö tegemisel.

admin Kommentaare pole

SMSmoney.ee

smsmoney

Meie elus tuleb ette mitmesuguseid olukordi, ning isegi kui te eile veel ei mõelnud sellele, kust võtta laenu mis tahes vajadusteks, siis täna võib see küsimus muutuda teie jaoks väga aktuaalseks.

Sellistel hetkedel on oluline teada, kes võib teid laenu saamisel aidata. Kui vajate laenu ühe päeva jooksul, on kõige parem pöörduda laenufirmasse SmsMoney, kes on üks väljapaistvamaid tegutsejaid Eesti laenuturul.

Laenu saamiseks summas 50 kuni 900 eurot piisab, kui teil on käepärast arvuti koos internetiühendusega.

Laenud kodust väljumata

Raha kontole 10 minutiga!

 

Samuti peab laenuvõtja vastama järgmistele nõudmistele:

 1. vanus – 18 kuni 75 aastat,
 2. püsiva tuluallika olemasolu,
 3. identifitseerimise kohustuslik läbimine,
 4. laenuvõlgnevuste puudumine teistes laenufirmades,
 5. Eesti kodakondsuse või elamisloa olemasolu.

Miks tasub kiirlaen vormistada laenufirmas SmsMoney?

 1. puudub vajadus anda tagatist ja otsida käendajaid, mis on väga asjakohane siis, kui iga minut on kulla kaaluga;
 2. lihtne taotlust täita — te ei pea märkima mingeid liigseid andmeid;
 3. laenufirma laitmatu maine tagab kõigi laenutingimuste aususe ja läbipaistvuse;
 4. te maksate vaid laenu selle osa eest, mida te tegelikult kasutate;
 5. lihtne identifitseerimine — seda teostatakse kiiresti ja kõigest üks kord.

Vajate kiirlaenu? Kasutage usaldusväärse laenuandja SmsMoney.ee võimalusi, siis ei pea te oma otsust kahetsema ega maksma liigset raha laenu eest, mida kasutasite vaid osaliselt. Püsiklientidele kehtivad soodustused ja meeldivad boonused.

admin Kommentaare pole

SmsRaha.ee

smsraha

Kas otsite firmat, kust saada laenu summas 100 kuni 1000 eurot kiiresti ja ilma peavaluta? Pöörduge abi saamiseks laenuettevõttesse SmsRaha, mis on spetsialiseerunud mikrolaenude väljastamisele.

Lisaks soodsatele laenutingimustele, nimelt õiglasele intressimäärale ja võimalusele valida laenuperioodiks 1 kuu kuni 3 aastat, pakub SmsRaha võimalust esitada laenutaotlus online-režiimis, istudes lihtsalt oma arvuti taga.

SMSRAHA on nutikas

Taotlusi saab esitada nii veebis kui mobiilis

Mida on laenutaotluse esitamiseks vaja?

Esimene samm – registreerumine veebilehel ja iseteeninduse süsteemi sisenemine.

Teine samm – laenu parameetrite, täpsemalt tähtaja ja summa valimine.

Kolmas samm – ankeedi täitmine, mis ei võta kaua aega.

Neljas samm – klõpsame nupule „Esita taotlus“ ja ootame, kuni see läbi vaadatakse.

Nüüd jääb üle vaid oodata SMS-teate saabumist, milles on märgitud otsus laenu taotlemise kohta.

Laenufirmas SmsRaha.ee laenu vormistamise eelised:

 1. võimalus pärast võlgnevuse kustutamist uuesti krediidiliini kasutada,
 2. maksegraafiku olemasolu võimaldab enne taotluse vormistamist näitlikult hinnata oma vajadusi ja võimalusi,
 3. varjatus maksete ja komisjonitasude puudumine,
 4. puudub tasu lepingu vormistamise ja laenu teenindamise eest.

SmsRaha.ee püüdleb klientide lojaalsuse taseme pideva tõstmise poole, pakkudes neile täiendavaid soodustusi ja boonuseid. Näiteks võib iga klient saada 20 eurot lihtsalt SmsRaha soovitamise eest oma sõbrale.

admin Kommentaare pole

ziip.ee

ziip

Laenuportaalist Ziip laenu võtmine on väga lihtne, kui teil on arvuti ja internetiühendus. Esimeseks sammuks on kõige sobivama laenuprogrammi valimine. Teiseks sammuks on laenufirma kodulehel kliendiks registreerumine ja edukalt süsteemi sisenemine. Viimaseks sammuks on laenu andmise tingimustega nõustumine.

Isiku identifitseerimine ühes ID-punktidest. Seda tehakse kõigest üks kord. Juba registreerunud ja identifitseeritud klientidel on võimalus esitada laenutaotlus, saates SMS-teate lühinumbrile 13011.

Ziip pakub laenu vormistamist summas 100 kuni 300 eurot kiirelt ja ilma liigsete dokumentide esitamiseta. Laenuperioodi pikkus on 30 kuni 90 päeva. Niipea kui laenutaotlus on heaks kiidetud, laekub laenusumma kõigest mõne minuti jooksul laenuvõtja kontole (reeglina mitte hiljem kui 15 minuti pärast).

Laenuettevõttes Ziip laenu vormistamise võimaluse saamiseks peab potentsiaalne laenuvõtja vastama järgmistele nõudmistele:

 1. vanus – 18 kuni 75 aastat;
 2. püsiva tuluallika olemasolu;
 3. identifitseerimise kohustuslik läbimine;
 4. laenuvõlgnevuste puudumine teistes laenuettevõtetes;
 5. Eesti kodakondsuse või elamisloa olemasolu;
 6. käendaja ja tagatise (auto või kinnisvara tagatisel antud laenu korral) olemasolu;
 7. mobiiltelefoni, e-posti ja ühes riigi pankadest pangakonto olemasolu;
 8. ankeedis ainult tõese informatsiooni esitamine. Pettuse ilmsikstulekul keeldub Ziip laenu andmisest.

Selles laenufirmas laenu vormistamise eelised:

 1. maksimaalne mugavus — laenutaotlus esitatakse kodulehel online-režiimis;
 2. paindlikud laenutingimused ja individuaalsetes tingimustes kokku leppimise võimalus;
 3. pika ooteaja puudumine — otsus laenu andmise kohta saabub ühe päeva jooksul;
 4. tasuta konsultatsioonid ja abi mis tahes tekkinud küsimustes.
admin Kommentaare pole

Credit24

credit24

Credit24 võimaldab saada kiirlaenu, mille summa jääb vahemikku 50 kuni 4000 eurot. Selle laenukontori ainulaadseteks omadusteks on tasu puudumine konto teenindamise ja lepingu vormistamise eest.

Laenuperiood on 3 kuni 36 kuud, seejuures vajadusel antakse klientidele laenupuhkust.

Ettevõte pakub oma klientidele väikelaenu või krediidikonto vormistamist. Esimest on kõige parem vormistada sel juhul, kui teid rahuldab maksimaalne laenusumma 4000 eurot. Laen vormistatakse konkreetseks perioodiks, seejuures tasub laenuvõtja iga kuu fikseeritud makset.

Krediidikonto puhul otsustab klient samuti ise, millises mahus ja tähtaja jooksul ta võlgnevuse kustutab.

Krediidikonto on nagu virtuaalne krediitkaart

Tagasimaksete summa ja aja üle otsustad Sina ise.

Miks Credit24?

 1. püsiklientidega võidakse kokku leppida individuaalsed laenutingimused;
 2. puuduvad täiendavad kulud laenu vormistamisele;
 3. soodsad intressimäärad, tänu millele ei maksa kliendid laenu eest üle;
 4. kiire taotluse läbivaatamise protsess;
 5. operatiivne laenu väljastamine. Kõigest 15 minutit laenutaotluse heakskiitmisest ja raha on juba teie kontol!

Laenufirmas Credit24 laenu võtmise eelised:

Eraldi tasu eest võidakse kliendiga kokku leppida maksepuhkus tähtajaga kuni 30 päeva, mis on väga mugav ja võimaldab vältida täiendavaid trahve.

Lisaks saavad kliendid kokku hoida intressi pealt, kui kustutavad võlgnevuse ennetähtaegselt, kuna selle eest ei ole ette nähtud trahvisanktsioone.

Credit24 klientidel on võimalik oma kontot hallata online-režiimis laenufirma veebilehel ja nad saavad spetsialistidelt ööpäevaringselt abi kõigis laenuga seotud küsimustest.

admin Kommentaare pole

Laen.ee

laen ee

Laenukontor Laen.ee pakub oma klientidele mitut liiki laene. Nende seast ühe väljavalimine sõltub laenu eesmärgist ja vajalikust laenusummast, samuti potentsiaalse laenuvõtja finantsvõimalustest.

1000€ 1 aastaks kuumaksega vaid 95€ kuus

Milliseid laenuliike laenuettevõte pakub?

Tarbimislaen

Jooksvate ja olmekulude tasumiseks sobib klientidele kõige paremini tarbimislaen, mille intressimäär on 20% aastas. See võimaldab vormistada laenu summas 500 kuni 5000 eurot ilma tagatise ja käenduseta, seejuures võib laenuperiood olla 3-st kuni 60 kuuni. Selle laenu taotlus vaadatakse läbi kõigest 1 päeva jooksul ning taotlemine ei võta üle 10 minuti aega.

Käenduslaen

Laenu summas kuni 7500 eurot saab vormistada käenduslaenu raames. Selle laenu puhul on vajalik vähemalt ühe käendaja olemasolu. Laenutaotluse heakskiitmise korral kutsutakse laenuvõtja ja käendaja lepingu allkirjastamiseks kontorisse. Käenduslaenu minimaalne summa on 500 eurot, laenuperiood 3–60 kuud. Laenutaotluse heakskiitmiseks peab füüsilisel isikul olema püsiv tuluallikas.

Laen kinnisvara tagatisel

Laen kinnisvara tagatisel antakse kuni 15 aastaks, baasintressimäär on alates 9% aastas, vajadusel võib laenuorganisatsioon pakkuda laenuvõtjale laenupuhkust kuni 12 kuuks. Minimaalne laenusumma kinnisvara tagatisel on 1000 eurot. Maksimaalne laenusumma sõltub hüpoteegi eseme turuväärtusest ja moodustab sellest 80%.

Kiirlaen

Kui klient vajab kuni 1000 euro suurust summat ja tal ei ole aega laenu pikaajaliseks kooskõlastamiseks, sobib talle kiirlaen. Intressi tasutakse selle aja eest, mil laenuvõtja laenu kasutab.

admin Kommentaare pole

CreditStar.ee

credistar

Laenuettevõte, kes hakkas esimesena Eestis klientidele mikrolaene vormistama. Maksimaalne vastutus klientide ees ja läbipaistvad laenutingimused, mis eristuvad oma soodsuse poolest — just need on laenuettevõtte CreditStar töö põhimõtted.

Valinud selle ettevõtte laenulahendused, saab klient ise otsustada, kas kasutada krediidikontot osaliselt või tervenisti. Ta tasub intressi mitte kogu laenusummalt, vaid ainult selle kasutatud osalt, mis on väga kasulik ja mugav.

Selle krediidifirmaga koostöö tegemise eriomaduseks on krediidikonto kasutamiseks taotluse esitamise lihtsus. Taotlust on võimalik esitada, kui saadate telefoniga lihtsalt SMS-teate lühinumbrile 1715. See võimalus on kättesaadav vaid neile klientidele, kellel on juba avatud personaalne krediidikonto, kelle laenutaotlus on heaks kiidetud ja kelle konto on aktiivne.

Personaalne krediidikonto kuni 2000 eurot

Mida tuleb Credistar.ee laenutaotluse esitamiseks teha ?

Oluline on meeles pidada, et laenutaotlust krediidikonto kasutamiseks saavad esitada ainult vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud või Eesti elamisluba omavad inimesed, kes elavad Eesti territooriumil. Seejuures peab iga klient kohustuslikus korras läbima identifitseerimise ühes ID-punktidest.

Millise laenusummaga võib klient arvestada?

Kõigile laenufirma CreditStar klientidele antakse võimalus kasutada personaalset krediidikontot summas kuni 2000 eurot, seejuures ei tule neil maksta mis tahes komisjoni- ega teenustasusid, samuti saavad nad täiesti tasuta oma kontot kasutada.

Kui laenuvõtjal on kehtivad laenuvõlgnevused, keeldutakse talle krediidikonto avamisest. Samuti on ankeedi täitmisel oluline märkida ainult tõene informatsioon, kuna valeandmete esitamine võib olla põhjuseks laenu andmisest keeldumiseks.

admin Kommentaare pole

FerratumBank.ee

ferratum

Tegemist on küllaltki tuntud laenufirmaga, kusjuures mitte ainult Eesti territooriumil, vaid ka väljaspool seda. Ettevõte on spetsialiseerunud laenuvõtjatele krediidilimiitide väljastamisele, mis on hea alternatiiv mikrolaenudele.

Näiteks, kui vormistada FerratumBankis krediidiliin summale 1000 eurot, saab laenuvõtja algselt laenata 300 eurot, seejärel 400 eurot, seejärel veel 300 eurot. Intressi arvestatakse üksnes kasutatud laenu summalt, seetõttu ei maksa laenuvõtja krediidiliini korral üle.

Laenulimiit 1000 €, tagasimaksete kogusumma 1001€

FerratumBank.ee laenu andmise tingimused

Minimaalne makse, mida laenuvõtja peab iga kuu tasuma, on 8% laenusummast pluss intress, kuid see makse ei või olla väiksem kui 15 eurot. Krediidiliini ööpäevane intressimäär on 0,1239%. Kui klient on laenusumma tagastanud, on tal vajadusel võimalik uuesti krediidiliini kasutada. Uued kliendid saavad arvestada laenu saamisega summas kuni 1000 eurot, olemasolevad kliendid aga summas 1200 eurot.

Sellise laenuliigi huvitavaks eripäraks on see, et klient otsustab ise, kui pikaks tähtajaks laen vormistada.

Kuidas laenu taotleda?

Laenu on võimalik kiirelt ja lihtsasti taotleda FerratumBanki veebilehel. Selleks tuleb registreeruda ning täita taotlus, mis ei võta palju aega. Identifitseerida saab end lihtsasti ID-kaardi abil või mis tahes postkontoris. Niipea kui taotlus on heaks kiidetud, laekub raha laenuvõtjale 15 minuti jooksul.

Kes võib laenutaotlust esitada?

Laenutaotlust võivad esitada kõik Eesti territooriumil elavad ja sissekirjutust omavad alates 19-aastased inimesed. Tarbimislaenu vormistamisel peab laenuvõtja olema vähemalt 25 aasta vanune. Piirvanus, milleni on võimalik laenu vormistada, on 70 aastat. Seejuures on oluline mõista, et kehtivate võlgnevuste korral muude laenude osas lükkab FerratumBank laenutaotluse tagasi.