bondora

Tihti peavad kliendid laenutaotluse heakskiitmist ootama mitu tundi või isegi terve päeva. Nõustuge, see on liiast. Aga kui laenu andmisest keeldutakse? Siis on parem pöörduda laenufirmasse Bondora.

Miks just Bondora?

 

Kui taotlete laenu sellest laenuportaalist, võite olla kindel, et laenutaotluse läbivaatamine toimub väga kiiresti. Vähemasti palju kiiremini kui mis tahes pangas. See sai võimalikuks tänu spetsiaalsele potentsiaalse laenuvõtja hindamise skeemile, mis võimaldab veelgi kiiremini anda hinnangut kõigi tähtsamate kriteeriumite põhjal, samuti online-tehnoloogiale, mille abil saab klient momentaanselt just talle sobiva laenupakkumise.

Laenufirma on alati olnud ja jääb ausaks kõigi oma klientide vastu, seetõttu ei tule teil Bondoras avastada, et eksisteerivad mis tahes varjatud maksed ja komisjonitasud. Te arvutate teile vajaliku laenusumma välja laenukalkulaatoril, pärast mida teate täpselt, millist summat peate igakuiselt tasuma. Kõik on lihtne ja selge.

Bondora.ee tingimused

Lisaks ei ütle laenufirma ära kehtivate laenudega klientidele, vaid pakub nende refinantseerimist. Ja loomulikult ei saa mainimata jätta küllaltki atraktiivseid laenutingimusi, mida saab iga Bondora klient.

  • Intressimäär alates kõigest 13% aastas
  • Laenutaotluse vormistamine on maksimaalselt kiire — see valmib kõigest 5 minutiga!
  • Laenuperiood on kuni 5 aastat
  • Laenusumma on 500 kuni 10 000 eurot, summa valib klient ise
  • Puuduvad täiendavad komisjonitasud ja trahvid laenuvõlgnevuse ennetähtaegse kustutamise eest
  • Laenu taotlemine on väga mugav: ei ole vaja kuhugi sõita, piisab veebilehe või rakenduse kasutamisest oma nutitelefonis