eestihoius

Hoiu-laenuühistu osutab eraklientidele laenu andmise teenuseid. Nüüd ei pea te muretsema, kust leida raha remondi tegemiseks, olmetehnika ostmiseks ja muudeks vajadusteks.

Ettevõte annab laenu kinnisvara tagatisel, ning seda ka elamu ostmiseks. See annab igale inimesele võimaluse teostada oma kauaaegne unistus — saada oma isikliku korteri või maja omanikuks.

Kodulaen kuni 150 000 eurot

Intressimäär on alates 9% aastas, tähtajaga 1 kuni 15 aastat.

Laenu tingimused

Eestihoius annab laenu kinnisvara ostuks tähtajaga 1 kuni 15 aastat, laenusumma moodustab 70% soetatava kinnisvara hinnangulisest maksumusest, kuid mitte üle 150 000 euro. Intressimäär on alates 9% aastas.

Selleks et oleks võimalik laenu saada, peab klient olema ühistu liige ja omama püsivat tuluallikat, mille suurus peab olema piisav igakuiste laenumaksete tasumiseks. Lisaks tuleb tuluallika olemasolu kohustuslikus korras tõendada pangakonto väljavõttega viimase 6 kuu kohta.

Taotluse esitamine

Taotluse esitamine on veebilehel väga kerge. Esimeses etapis tuleb tutvuda laenutingimustega, pärast seda kasutada laenukalkulaatorit arvestuste tegemiseks. Teises etapis esitatakse laenutaotlus. Selleks tuleb täita veebilehel olev spetsiaalne elektrooniline vorm. Taotluse juurde on vaja lisada pangakonto väljavõte viimase poolaasta kohta. Kui laenu osas on ette nähtud käendaja olemasolu, nõutakse analoogilist dokumenti ka temalt. Taotlus saadetakse läbivaatamisele, milleks kulub 1–3 päeva.

Et omada võimalust saada laenu, tuleb astuda Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu liikmeks. Selleks on vaja esitada liikmeks astumise taotlus, samuti tasuda liikmemaks 6 eurot, lisaks sissemaks põhikirjajärgsesse kapitali — 30 eurot.

Ühistus laenu vormistamise eelised:

  1. kiire läbivaatamisprotsessi tõttu ei tule teil otsust laenu andmise kohta kaua oodata;
  2. soodsad laenutingimused, mis on kättesaadavad igaühele;
  3. lai valik laenuprogramme;
  4. võimalus laenu ennetähtaegselt kustutada ilma trahvisanktsioonideta.