Laenuettevõte Ekspressraha spetsialiseerub tarbimislaenu teenuste osutamisele, pakkudes oma klientidele tõeliselt soodsaid laenutingimusi: madalat intressi, paindlikke laenutingimusi, võimalust saada ekspresslaenu ja muid laene kiirelt ning ilma tohutu hulga dokumentide esitamiseta.

Teil tasub pöörduda Ekspressraha poole juhul, kui olete huvitatud kiirlaenu võtmisest. Tagatiseta laenu eelis on ilmselge — te ei pea mitte mingisugust vara pantima, seejuures on taotluse läbivaatamise aeg lühem kui muude laenude puhul.

Kui teil on vaja sooritada suuremat ostu, näiteks soetada olmetehnikat või mööblit, on laenufirma valmis teile pakkuma soodsatel tingimustel tarbimislaenu.

Laenulimiit 900 €, tagasimaksete kogusumma 909 €

Uuele kliendile soodne laen

Soodsad laenutingimused Ekspressraha.ee

Ekspressraha annab kiirlaenu perioodiks 15 kuni 360 päeva ja summas 50 kuni 900 eurot.

Tarbimislaen võimaldab klientidel arvestada summaga 900 kuni 2000 eurot, laenuperiood on sellisel juhul 180 kuni 720 ööpäeva. Kusjuures vajadusel tuleb laenufirma alati oma klientidele vastu ja võib kokku leppida spetsiaalsed laenutingimused.

Kuidas laenu taotleda?

Hakatuseks peab potentsiaalne laenaja selleks, et tal oleks võimalik laenu saamisega arvestada, sooritama lihtsa registreerimise ettevõtte kodulehel. Seejärel esitatakse laenutaotlus lihtsa nupulevajutusega online-reziimis. Pärast seda tuleb täita ankeet ja märkida sinna kõik andmed oma finantsseisundi kohta.

Kõik Ekspressraha uued kliendid peavad kohustuslikus korras läbima esmase identifitseerimise laenufirma kontoris või riigi mis tahes postkontoris. See protseduur on kohustuslik ja viiakse läbi vaid üks kord, pärast selle sooritamist kooskõlastatakse edasised laenutaotlused ilma identifitseerimiseta. Samuti märgib klient pangakonto numbri ning kui laenutaotlus kiidetakse heaks, laekub raha sellele kontole 15 minuti jooksul.