July 19, 2024

Kiirlaen

Laen Laenusumma Laenuperiood Intress kuus
Ekspressraha.ee 300-3000€ 3 – 36 kuud alates 1 % Taotle kohe! »
Monefit.ee 50-3000€ 1-40 kuud. alates 1,90 % Taotle kohe! »
Credit24.ee 50-4000€ 3-36 kuud 3,85% Taotle kohe! »
Kreditex.ee 500-5000€ 6–60 kuud al. 1% Taotle kohe! »
FerratumBank.ee 100-3000€ 1-67 kuud al. 1 % Taotle kohe! »
CreditStar.ee 50-2000€ 1-36 kuud 3,83%. Taotle kohe! »
SmsRaha.ee 50-1000€ 1 – 36 kuud 3,84% Taotle kohe! »
SmsMoney.ee 100-1000€ 1 – 36 kuud 3,84 % Taotle kohe! »
Boonuslaen.ee 30-1200€ 1 – 58 kuud al. 1% Taotle kohe! »

Kiirlaenu erisused

Kiirlaenu peamine erisus peegeldub selle nimes — see on tõesti igas mõttes kiire. Laenu saamiseks ei tule teil kokku koguda rohkelt dokumente, mille saamisele kulub üksjagu aega, samuti ei tule teil seista krediidiasutustes järjekorras, et esitada kiirlaenu taotlust. Aeg alates kliendi registreerumisest tema valitud laenuettevõtte kodulehel kuni vajaliku rahasumma saamiseni ületab harval juhul 60 minutit. Seega on just kiirlaen esimeseks valikuks inimeste jaoks, kes vajavad raha mitte päeva või paari pärast, vaid kohe, lähima tunni aja jooksul.

Laen ilma käendajateta

Kiirlaenu veel üheks erisuseks on see, et puudub vajadus otsida oma tuttavate hulgast kedagi, kes nõustuks hakkama käendajaks, samuti ei ole vaja anda laenuasutusele tagatiseks kinnisvara. Ka laenu taotlemine on lihtne ja mugav — piisab vaid arvutile ja Internetile ligipääsu omamisest. Läheme väljavalitud laenuasutuse kodulehele, registreerume ja esitame laenutaotluse. Lisaks pakuvad paljud laenuettevõtted võimalust esitada kiirlaenu taotlust lihtsasti nutitelefoni kaudu, selleks on vaja vaid alla laadida selle ettevõtte mobiilirakendus.

Laenu väga kiire vormistamine ja väljastamine

On iseenesest mõistetav, et laenu väga kiire vormistamise ja väljastamise, samuti minimaalse nõutava dokumendipaketi eest peavad laenusaajad nõustuma küllaltki kõrge intressimäära ja väikese laenusummaga. Samas, mida väiksem on laenusumma ja laenutähtaeg, seda vähem tuleb laenule eest enam maksta, eriti kui võtta arvesse, et paljud laenuasutused pakuvad soodusperioode — kui te kustutate kogu laenusumma teatud aja jooksul, ei tule teil laenult intressi tasuda.

Millistele nõudmistele peab laenusaaja vastama?

Vaatamata sellele, et krediidiasutuste jaoks eksisteerib suur risk,et laenu ei tagastata, ei nad kiirlaenu taotleja suhtes rangeid nõudmisikehtestama.

Peamised nõudmised on:

  1. Eesti kodakondsuse või elamisloa olemasolu;
  2. vanus vähemalt 20 aastat;
  3. muude laenuvõlgnevuste puudumine ja puhas laenuajalugu;
  4. stabiilse sissetuleku olemasolu. On väga oluline, et pärast igakuiste laenumaksete ja laenuintressi kustutamist jääks kliendile elamiseks alles vähemalt 190 eurot.

Loomulikult ei tasu eeldada, et laenukontorid on kõik nii naiivsed ega kindlusta end täiendavate riskide vastu. Vaatamata tihedale konkurentsile ja tõsisele võitlusele klientide pärast, kontrollivad krediidiasutuste töötajad põhjalikult kogu kliendi kohta kogutud informatsiooni. Seega, kui olete otsustanud taotleda kiirlaenu Eestis, olge valmis selleks, et laenuspetsialist küsib teilt täiendavat informatsiooni. Ärge kunagi petke laenuasutust, sest kliendi esitatud andmeid on kontrollidalihtsamast lihtsam, ning vale ilmsikstulekul keeldutakse teile 99,9% tõenäosusega laenu andmisest.

Kust saada kiiresti laenu? Kus laen vormistada? Vastus nendele küsimustele huvitab paljusid inimesi, mis ei ole üllatav, arvestades populaarsust, mida ilma palgatõendita laen ja SMS-laen üha juurde koguvad.

Tegelikkuses on võimalik online-režiimis sularahalaenu saada paljudes krediidiasutustes, tähtis on vaid mõista, et soodsa sularahalaenuvormistamiseks tasub kulutada oma aega ja võrrelda tingimusi, millistel saate võtta Eestis laenu ilma palgatõendita.

Kiirlaen ilma palgatõendita— kust seda võtta?

Vaatame Eesti kõige tuntumate krediidiasutuste mõnda laenutingimust. Loodame, et see informatsioon on teile abiks ilma tagatise ja käendajateta,sularahaskiirlaenu vormistamisel, seejuures mitte makstesliigselt intressi eest.

Ekspressraha.ee

Laenuettevõte Ekspressraha.ee pakub klientidele laenu summas 50 kuni 2000 eurot küllaltki ahvatlevatel tingimustel: intressimäär kõigest 1% kuus, laenutähtaeg 15 päevast kuni 2 aastani. Ekspresslaenu on võimalik taotleda ja vormistada online-režiimis laenuasutuse kodulehel.

 

Ferratum.ee

Ferratum.ee võimaldab vormistada kiirlaenu summas 50 kuni 3000 eurot tähtajaga 30 päevast kuni 3 aastani. Seejuures on ettevõttel soodne pakkumine võtta kiirlaenu summas 1000 eurot 30 päevaks ning kogu laenusumma tagastamise korral selle laenutähtaja jooksul maksab klient vaid 1 euro, st tagastab1001 eurot, mis on praktiliselt ilma midagi enam maksmata.

Credit24.ee

Kui teid huvitab võimalus vormistada kiirlaen maksimaalsele võimalikule summale, tuleks teil kaaluda Credit24 tingimusi, kuna sellest krediidiasutusest võite saada laenu lausa 4000 eurot tähtajaga 3 kuni 36 kuuni intressimääraga 3,85%aastas.

 

 

Tuletame taas meelde, et laenu taotlemise otsusesse tuleks suhtuda vastutustundlikult, mõistes hästi, millist laenusummat läheb teil vaja oma jooksvate plaanide teostamiseks, kuna erinevalt isikliku laenukonto omamisest, kui võtate kiirlaenu summas näiteks 2000 eurot, kuid kasutate kõigest 500 eurot, tuleb teil tasu intressi kogu võlasumma pealt.

 

Top